O Čech-Lignum


 

Dřevoprodejce a zpracovatel dřeva Čech-Lignum byl založen 17.května 1993 s cílem poskytnout co nejlepší servis malým a středně velkým pilařským závodům v oblasti vývozu jehličnatého řeziva.

 

Firma začala okamžitě s vývozem jehličnatého řeziva do Německa, Rakouska, Itálie a Řecka. V krátké době se podařilo firmu stabilizovat a získat dobré jméno jak u dodavatelů, tak u odběratelů. Naší snahou bylo vždy poskytnout našim dodavatelům komplexní nabídku specifikací, která by vyhovovala jednotlivým výrobním závodům. Mezi důležité priority naší firmy také vždy patřilo rychlé a bezproblémové placení dodávek, což nám pomohlo získat na trhu s řezivem dobré jméno seriozního zákazníka.

 

 

Provozovna dřevoprodejce Čech-LignumV roce 1996 jsme rozšířili naši působnost také na odbyt listnatého řeziva se specializací na zásobování velkých evropských výrobců dřevěných třívrstvých parket.

 

 

 


Nahoru  |  Zpět  |  Vytisknout

Výkup, zpracování a prodej dřeva

Zabýváme se prodejem a zpracováním dřeva pro export, velké odběratele i koncové zákazníky. 

Dodáváme a nakupujeme: truhlářské dubové a jasanové řezivo, masivní dřevěné podlahy, lišty, palivové dřevo, listnaté přířezy.Copyright © 2008 ČECH-LIGNUM, spol. s r.o.  |  Publikováno systémem inCMS  |  Webdesign Inexes